Profesionální fotograf pro Váš rekreační objekt.

Vypadá Váš objekt a jeho interiér na fotografiích tak, že byste tam sami chtěli strávit noc či celý týden? Je vyfoceno vše, co vás samotné při výběru ubytování zajímá? Možná si říkáte, že určitě ano. Necvičené oko však může zachytit pouze část reality, nemusí vystihnout genius loci místa a v neposlední řadě po technické stránce fotky vyfocené mobilem se zkrátka nemohou rovnat profesionálnímu vybavení zkušeného profesionálního fotografa.

Marná sláva - fotografie působí na emoce člověka velmi významným způsobem a jsou rozhodujícím činitelem v jeho nákupním chování.

Protože si toto vše uvědomujeme a rádi bychom Vám pomohli nafotit své objekty špičkovým profesionálním fotografem v dokonalé kvalitě – nabízíme Vám služby našich smluvních fotografů za zcela bezkonkurenční ceny.

Služba je nabízena pouze pro spolupracující objekty zařazené na www.chata.cz.

Profi focení: do 2hod fotografování exteriéru + interiéru: 3.000 Kč.

Každá případná další hodina za 1.200 Kč

Cena zahrnuje: fotografování objektu (exteriér + interiér), zpracování, úprava fotografií a dodání těchto upravených fotografií. K výše uvedené ceně se počítá doprava 6 Kč/km z výchozího místa (Kyjov nebo Praha) a zpět. V případě více objektů v dané lokalitě v daný den se doprava rozpočítá mezi všechny zájemce.

K dispozici jsou Vám dva profesionální fotografové:

pro oblast Moravy a Slezska – výchozí místo Kyjov
pro oblast Čech – výchozí místo Praha

Pro další informace a objednávky služeb fotografa nás kontaktujte na sukop@chata.cz

Ukázka fotografií našeho profi fotografa:

>