Chata internet marketing s.r.o. - prodej pobytů na internetu

Pomáháme lidem najít ubytování podle svých představ - snadno, bezpečně a rychle. Jsme zkušeným obchodním partnerem více než 1 000 provozovatelů ubytovacích zařízení a sami provozujeme několik ubytovacích kapacit.

Provozujeme webové portály www.chata.cz a www.pampeliska.cz zprostředkující ubytování v České republice a na Slovensku. V rámci této činnosti navazujeme úzkou spolupráci s provozovateli ubytovacích zařízení, pro které neustále zdokonalujeme administrační rozhraní (Extranet) pro efektivní správu svých prezentací na našich portálech.

Díky vlastním ubytovacím zařízením známe potřeby ubytovatelů

Ke kvalitní práci s ubytovateli napomáhá dlouholetá spolupráce s ubytovacími kapacitami (srub pod lesíkem, chata Bukovany, Hotel Bukovanský mlýn, penzion Jako Doma), které provozuje naše partnerské společnosti na jižní Moravě. Díky tomu má chata.cz velké množství praktických zkušeností a zná problémy i potřeby ubytovatelů „na vlastní kůži".

V případě potřeby rádi ubytovatele osobně navštívíme a projednáme podmínky spolupráce, zkonzultujeme nejasnosti a poradíme.

Mluví za nás čísla a ocenění

Chata.cz ročně zajistí pobyt nebo dovolenou pro cca 30 000 klientů. Návštěvnost vlastních webů dosahuje čísla 1,4 mil. návštěvníků.