Napojte svůj objekt na automatickou aktualizaci obsazenosti s naším extranetem

Pro větší komfort naší vzájemné spolupráce jsme naprogramovali automatickou aktualizaci obsazenosti našeho extranetu s jinými rezervačními systémy. Toto propojení zajišťuje pravidelnou online aktualizaci obsazenosti Vašich kapacit v našem systému, takže se o to již nemusíte starat.

Jakou výhodu Vám to poskytne?

Jestliže spravujete svoji obsazenost v některém z těchto systémů: e-chalupy, google kalendář, XML, Airbnb a různé kalendáře ve formátu ical. Tak ZDARMA získáte tyto výhody:

  • Aniž byste cokoliv museli dělat, propojíme Vaši obsazenost s extranetem MojeRegio. Automaticky tak budete mít zajištěnu aktuální obsazenost svých kapacit na portálech www.pampeliska.cz a www.chata.cz.
  • Nemusíte se již bát duplicitních rezervací nebo overbookingu.
  • Automaticky Vám bude nastavena spolupráce „Garantovaná obsazenost“. Tím se zvýší bonita Vašeho objektu v našem systému. Ve výpisech katalogů a vyhledávání tak budete „výše“.
  • Výrazně zvýšíte počet rezervací klientů a jejich spokojenost.

Pro napojení na automatickou aktualizaci je potřeba, abyste v některém z výše uvedených systému pravidelně zaznamenávali svoji obsazenost. Pro napojení na automatickou aktualizaci obsazenosti kontaktujte Radima Zubalíka na emailu zubalik@chata.cz. Do emailu pak stačí napsat Vaše číslo objektu a systém, na který se budete chtít napojit, zašleme Vám pak následně pokyny pro napojení.